آدم ناشی، سرنا رو از سر گشادش میزنه!

بسم الله الرحمن الرحیم

تلویزیون را که روشن می‌کنی، پرشده از میزگرد و بحث و نقد. از نقد مباحث سیاسی و اقتصادی گرفته تا به نقد فیلم و هنر هفتم یا همان جادوی عصر جدید! اتفاقا از کارشناسان خوبی هم در میزگرد و نقدهای هنر هفتم استفاده می‌کنند که انصافا خوب به مسائل و مباحث پشت پرده فیلم‌های عصر جدید می‌پردازند و به خوبی برای مخاطب روشن می‌شود که در دنیای امروز، رسانه به عنوان بهترین ابزار برای ترویج و القای افکار انحرافی بیگانگان است و آنها تمام سرمایه‌گذاریشان را بر روی این جعبه جادویی گذاشته‌اند، چه آن زمان که ویدئوها پا به خانه‌ها گذاشتند و چه امروز که شاهد حضور ماهواره‌ها و اینترنت در هر روستایی هم هستیم. از قضا غالب مخاطبان این برنامه‌ها یا شیفتگان نیمه شب هستند و یا مخاطب خاص این برنامه! چرا که تا ساعت 12 شب باید لحظه‌شماری کنند و بیداری بکشند تا در زمانی که همه خوابند(!) شاهد پخش برنامه‌هایی به این مهمی باشند.

البته قصه زمانی قشنگ می‌شود که شاهد پخش خود فیلم‌ها، درست در ساعات اوج مخاطب هستیم، احیانا اگر نقد فیلم را هم مسئولین رسانه ملی در کنداکتور برنامه قرار داده‌باشند، زمانی است که همه خوابند! و این برنامه‌ریزی، دقیقا یعنی اوج فهمیدن و درک‌کردن جنگ نرم و شبیخون فرهنگی! 

در دوران کنونی که صاحبان سرمایه و سردمداران شبکه‌های جهانی از کوچکترین لحظه‌ها برای القای اهداف خود استفاده می‌کنند، ما و مسئولین فرهنگی‌ مان خفته‌ایم تا خوراک روحی جوان و نوجوان عصر معناخواهی و خسته از نزاع‌ها را دستگاه‌های فرقه‌ساز خواهان نظم نوین جهانی تهیه کنند و فرقه‌های مختلف انحرافی، معناگرایی‌های مورد نظر خود را در جوامع بسط دهند.

کانون‌های غربی و صهیونیستی به اثرگذاری گام به گام جنگ نرم پی‌برده‌اند وما هنور اندر خم سمینارها و همایش‌هایی در تعریف جنگ نرم هستیم و گویی این جنگ تمام عیار را هنوز باور نکرده‌ایم!

دشمنان قسم‌خورده ما با صرف هزینه‌های هنگفت، دست به ساخت فیلم‌های متعدد می‌زنند که سراسر پر است از نمادهای اسلام ستیزی و تبلیغ جادو و سحر و کابالا و بودائیست، به امید آن که بتوانند این فیلم‌ها را که ذهن جوان و نوجوان ما را هدف قرار داده‌است، وارد جامعه کنند و در این میان مسئولین و متولیان فرهنگی به جای مقابله با این هجمه‌های فرهنگی با افتخار هزینه‌های گزاف پرداخت می‌کنند برای خرید همین فیلم‌ها و آنها را با تبلیغات وسیع از رسانه‌ملی پخش می‌کنند و در بوق وکرنا می‌کنند که جدیدترین فیلم‌های روز دنیا را دوبله‌کرده و از رسانه‌ملی پخش کردیم!

غافل از اینکه با دست خود تیشه به ریشه فرهنگ کشورمان می‌زنند.

گمان می‌کنیم زمان آن رسیده‌باشد که برنامه‌ریزی جامع و استراتژیکی در عرصه فرهنگی مدون گردد تا ملاک‌ها و معیارهای درستی برای پیشبرد اهداف فرهنگی جامع تعریف شود.

 

شماره 2272  هفته نامه زن روز   

 

/ 2 نظر / 26 بازدید
بهار

سلام .مطالبتون خیلییییییییی از دل برامده بود وبر دل نشین.[لبخند]راستی منم دوست دارم برای مجله زن روز مطلب بفرستم اما چطوریشو!!!!!!!؟؟؟؟؟؟[تعجب] نمیدونم!!!!!!!!!!![ناراحت]میشه راهنماییم کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟