هزار وعده خوبان یکی وفا نکند!

بسم الله الرحمن الرحیم


وقتی گشتی توی سایت‌ها و اخبار دیگر کشور‌ها می‌زنی، می‌بینی دنیا پرشده از مبارزه با اسلام و ترویج اسلام‌هراسی! از آمریکا گرفته تا همین کشور‌های دم گوشمان! یکی حجاب را در ادارات ممنوع می‌کند، یکی این ممنوعیت را تعمیم می‌دهد به مدارس و دانشگاه‌ها. یکی هم فراتر می‌رود و می‌گوید در اماکن عمومی داشتن‌حجاب اسلامی جرم است! البته این مبارزه با اسلام فقط منوط به پوشش نمی‌شود به طوری که حتی در بعضی از کشور‌ها پخش اذان از مساجد هم ممنوع شد‌ه‌است.

این زنجیره هیچ‌وقت تمامی ندارد و هر روز یک خبر جدید از این مبارزه تمام عیار، سرتیتر خبر‌ها خواهدبود. اخیرا هم 2 حلقه دیگر به این زنجیره اضافه شد.

پارلمان قزاقزستان اعلام کرد برای مبارزه با افراطی‌گری! تمامی نهاد‌های مذهبی تحت نظارت و کنترل بیشتری خواهندبود و در ادارات دولتی هم، کسی حق نمازخواندن ندارد!

با وجود اینکه حدود 60 درصد مردم این کشور مسلمان هستند اما دولتمردانشان آنچه که در راستای اهداف خودشون است را اجرا می‌کنند حتی اگر به درگیری‌های خیابانی منجر شود.

علاوه بر این خبر تعجب‌برانگیز، خبری دیگری هم سرتیتر اخبار را به خود اختصاص داد. که حسابی سروصدا به پا کرد! بالأخره بعد از چندماه پلیس فدرال آمریکا تأییدکرد که به کارکنانش، مطالب ضداسلامی آموزش می‌دهد؛ مطالبی تحت عنوان اینکه اسلام و دموکراسی با هم در تضاد هستند و هر فرد مسلمان، شخصی افراطی و خشن است و مواردی از این دست.

با شنیدن این خبر‌ها یاد حرف‌های امام راحل افتادم، اینکه چون اسلام منافی منافع مالی و قدرت آن‌هاست با تمام امکانات به مقابله با آن می‌پردازند.

وقتی آدمی تمام این حلقه‌ها را کنار هم می‌گذارد، می‌بیند چقدر آن‌ها در باطلشان محکم هستند اما ما در بعضی مواقع در حقِ حق‌هایمان، کوتاهی می‌کنیم...

دوباره با سرد شدن هوا،  مجددا بازار لباس‌های عجیب و غریب هم داغ می‌شود، گویی باید عادت کنیم به این مدل‌های نابهنجار در تغییرات فصول!

وقتی ما در باب مظهر اسلام، مظهر حاکمیت عفاف، کوتاهی می‌کنیم و به قولی در حقمان محکم نمی‌ایستیم، چگونه می‌توانیم دربرابر این همه هجمه فرهنگی سرپا بایستیم؟!

بی‌حجابی مانند غد‌ه‌ای بدخیم سرطانیست. وقتی در بدن انسان، غد‌ه‌ای بدخیم باشد، دکتر و کادرپزشکی تمام تلاش خود را میکنند تا راه درمانی فوری و اساسی برای مقابله با آن بیابد و الا سرانجامی جز مرگ برای بیمار وجودندارد.

بدحجابی نیز به همین شکل است. اگر راهکار درست و به موقع برای آن ارائه نشود، سرانجامی جز مرگ برای عفاف و امنیت جامعه نمی

/ 16 نظر / 19 بازدید
نمایش نظرات قبلی
افسون سخن

سلام دوست عزيز اومدم . ممنون از دعوتت . اگر اين صدا به جايي برسد ... . التماس دعا يا علي

فجر نور

سلام. با مطلبی پیرامون آقای هاشمی به انتظار شما هستم. نظرتان برام مهمه.

ساقی

با این آخر نوشتت بشدت موافقم

فجر نور

درسته.صدایه وبلاگ اضافه شده که دوست داشتم نظرتونو درباره ارتباط مطالب و صدا بدونم

مصباح الهدی

سلام مطلب پرمحتوایی بود. بخدا خسته شدیم انقدر فریاد کشیدیم بخاطر اینهمه بی حجابی ها و انقدر سکوت دیدیم! ما هم آدمیم و حق زندگی داریم توی این جامعه ...چطور میتونیم نگران زندگی آینده مون نباشیم؟! چطور میتونیم نگران بنیان خانواده مون نباشیم؟! هر وقت پا میذاریم بیرون از خونه باید ببینیم و زجر بکشیم از اینهمه بی حیایی و بی غیرتی که نفرت آور است...چطور سکوت کنم وقتی خودم دیدم که توی دانشگاه یه پسر! به همکلاسی دخترش میگه خانم فلانی چه خوش تیپ شدی!!!! (حالا بماند که چیز دیگه ای گفت بنده بهترین شکلشو گفتم...)بعدشم میره با چند تا دیگه میگه میخنده... ای بی غیرتای ...

فجر نور

سلام . با اجازه لينك شديد.حوشحال ميشم من هم در اين فضا لينك بشم.

داهول

سلام و خسته نباشی. با اجازت من لینکت کردم اگه شما هم افتخار بدی خوشحال میشم.