/ 39 نظر / 38 بازدید
نمایش نظرات قبلی

تازه شم این که چیزی نیست یه مجله است که مدتهاست عکس بچه های مردم رو به مسابقه گذاشته مردم امتیاز می دند. وقتی بعضی خودشون نمی فهمند و بچه هاشون رو آلت دست می کنند عده ای هم ژیدا می شند که سو’ استفاده کنند و ژول کلانی هم به جیب بزنند.

سیده

امان از دست وزارت عاری از فرهنگ و ارشاد ناپذیر ما.خدا شر هرچی شر رسونه از سر این نظام کم کنه

سعیده

برین یه کاری بکنین که به درد آخرتتون بخوره.........

علی سعیدی

شما حتی به خود زحمت نداده اید از وزارت ارشاد بپرسید که آیا مجوز چنین کاری داده است یا نه اما تمام نظرات یکصدا فحش و ناسزا به همین وزارتخانه بود. تبلیغات وسیع را هم نمی دانم منظورتان چیست چون در تهران نیستم و خبر ندارم. یعنی روی بیلبورد های بزرگ تبلیغاتی آن را تبلیغ کرده اند؟ اما به هر حال گرهی را که با دست باز می شود با دندان باز نمی کنند. راه حل در مساجد است. رسما بروید در مساجد طومار پرکنید و از مردم بخواهید جلوی اینکار بایستند. اینکار در بوشهر برای کنسرت موسیقی جواب داد. چرا در تهران جواب ندهد؟ ضمنا می توانستید مسئله تشکیل این مراسمها را از دفاتر مراجه استفتا کنید و پاسخ ها را رسما برای سایت های خبری مختلف ارسال کنید تا یک جنبش عملی ایجاد شود. در وبلاگ چند خبر تایید نشده گذاشتن و زانوی غم بغل گرفتن و فحاشی به وزارت ارشاد که اصلا معلوم نیست مفصر است یا نه هیچ دردی را دوا نمی کند.

علی سعیدی

سلام بنده خدا. 1- نوشته اید:" آنچه در این بین قابل تأمل است، اقدام تعجب‌برانگیز وزارت‌ارشاد در دادن چنین مجوزی است و اگر مجوز داده‌نشده، باز هم باید پرسید چگونه جشنواره‌ای بدون مجوز، تبلیغات علنی و وسیعی انجام‌می‌دهد؟!" این یعنی اینکه از وزارت ارشاد نپرسیده اید. 2- همان نشریات معتبر هر روز هزاران آگهی قلابی چاپ می کنند که خودتان بهتر می دانید. آیا قرار است به همه شان یکی یکی نظارت شود؟ خود ارمغان بهزیستی را که خلاف شرع مسلم و بین بود یادتان رفته؟ چقدر زور زدند تا جلوی تبلیغش را گرفتند؟ این هم یکی مثل آنها . مطمئن باشید می روند و کلی حدیث و روایت در مورد زیبایی کودک پیدا می کنند تا خودشان را توجیه کنند. 3-اصلا به فرض وزارت ارشاد مفسد و طاغوتی باشد مگر با فحاشی و آه و ناله دردی دوا می شود؟ دارم راه چاره را نشان می دهم. هر چه باشد از نشستن و کامنت گداشتن که بهتر است. این راه حلی است که به نظر من رسیده راه بهتری دارید بگویید. والا من هم می توانم بنشینم و روضه بخوانم. به جای لعنت فرستادن به تاریکی، شمعی روشن کنیم.

بی تاب هویزه به آقای سعیدی

پاسخ کامل درج نمیشد ادامه را کامنت میگذارم. . . بنده وظیفه ام را به عنوان یک فعال فرهنگی انجام دادم چه آنجاکه احساس شد باید این خبر در مطبوعات منعکس شود و چه بعد از آن که در فضای مجازی منعکس شد. در مورد راهنمایی و راه حلتان هم سپاسگزارم.

مسلمان ایرانی

باید منتظر برگزاری مراسمات غربی مثل زیباترین دختر سال باشیم عود به سنتهای گذشته در خلاء خلاقیت های فرهنگی وا انقلابا

مسلمان ایرانی

وزارت ارشاد هزار مرتبه از دوران اصلاحات طاغوتی تر و غربی تر است برادر از کسانی که مجوز برگزاری تئاترهایی چون پروفسور بوبوس را می دهد و اکران فیلمهای مستهجن دهه 70 را دفاع نکنید. اینجا ایران اسلامی است کویت و امارات و دبی نیست برادر اینجا 30 سال است انقلابی اسلامی شکل گرفته است جناب علی سعیدی چشمهایتان را شسته و از آن طرف بام پایین نیوفتید لطفا

و بالنجم هم یهتدون

سلام اینو ببین[گریه] http://www.niksalehi.com/public/khabar/baby789.jpg .مثال من بترسیم که سیر میخوابیم واطرافمان شکم هایی از گرسنگی ... خدایا...[ناراحت]

نگار

واقعا متاسفم مسئولان افتخار کنند.....