/ 18 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فرص الخیر

سلام خیییییییییییییییلی جای تامل داره[نیشخند] بعله

ناموس خدا

سلام جل الخالق!!! آخرالزمان که میگن،یعنی همین دیگه!

خانم معلم

سلام این خانم تخصصشون در اصلاح بذر و نباتات نبوده ؟ !! [نیشخند] خب حدیث از پیامبر شنیده بودیم که دنبال دختران زیبا برای همسری بگردید تا .... ایشون دارن به حدیث پیامبر عمل میکنند منتها چون دیدن نسل مردهای کویتی چنگی به دل نمیزنه ، دست نیاز به سوی سایر ممالک دراز کرده اند ... حالا یه امتحانی بکنند بد نیست ، اگه موثر واقع شد خب سایر کشور ها هم میشه اجراش بکنن ، شایدم این موضوع پایان نامه شون باشه ؟ راستی مدرکشون چیه ؟ ...دانشگاهشون معتبره ؟ از این دانشگاه های الکی نباشه که مدرک میدن ؟ اون وقت این پروژه به این عظمت ، دود بشه بره هوا !! ...ما منتظر اعلام نتیجه می مونیم .( از طرف زنان حامی اصلاح نزاد ی ) [شیطان]

عشقستان اسماعیل

سلام موفق باشید

لبیک 89

سلام اخوی یحتمل خود این خانوم المطیری از شوهر گرامش خسته شده خاسته این پیشنهاد رو بده که خودشم از قبل اون به نوایی برسه!! در ثانی بازم اونا که حداقل دغدغه مشکلات ازدواجو دارند ودر پی حل اون هستند نه کشور ما که نه از سازمان جوانانش چیزی درمیاد و همه چیو با گل وبلبلو احساسو همه چی ارومه بخان حل بکنن!![وحشتناک]البت که شوخی بود!

شاید همه چیز

دوباره سلام نمیشد چیزی نگم!! آخه این مسئله رو چرا کتمان می کنید؟ مگه خواستن خوبی ها و خوشگلی ها خواست بدی هست؟!!!!!!!!!!!!! این جماعت ذکور از این حرفا زیاد می زنن!! ‌بذارید بگن! اونا که هرچی می خوان میگن از تعدد زوجات بگیر و بیا تا قوانین جدید مهریه و ... یه ذره هم ما بگیم !!!!!!!!!!!! خوشحالم که شما در این هفته نامه می نویسید.

شاید همه چیز

و ایضا احتمالا چه رقابتی است آنجاسر این مسائل!!!!!!!!!

پرستو

سلام مرسی خواهرجان [گل]